KS Praha logo

Přístav: Naše DNA

Jaké bude naše DNA v Přístavu pro letošní školní rok? DNA našeho regionu tvoří každý jednotlivý člen. Proto je třeba začít v srdci každého z nás a společně pak tvořit větší obraz. Jaké DNA tvořit v letošním roce jsme  hledali ve Starém zákoně. Konkrétně v 2. Paralipomenon 7, 14 a Micheáši 6, 8.

KazatelVojtěch Urban Datum kázání 10. 9. 2023
Stáhnout MP3

Přehrát kázání online

0:00:00
28:40

Další podobná kázání

Spolu v manželství

Církev, vztahy věřících

Rebeka nás provedla další talkshow. Tentokrát byl host Lubomír Ondráček se svoji manželkou Věrkou. Během rozhovoru se mluvilo nejenom o manželství, ale i o vzájemných vztazích, řešení konfliktů a tak dále.

KazatelLuboš Ondráček, Věra Ondráčková Datum kázání 24. 3. 2024
Stáhnout MP3 Poslechnout

Spolu v Církvi

Církev, vztahy věřících

Březnovou sérii "Spolu" otevřel host David Novák - předseda Rady Církve bratrské. David mluvil o tom, jak spolu můžeme v Církvi tvořit dobré prostředí. Čeho se vyvarovat a naopak na co se zaměřit.

KazatelDavid Novák Datum kázání 10. 3. 2024
Stáhnout MP3 Poslechnout

Tabu: Sex

Církev, vztahy věřících Přednášky, semináře

V dnešní době není snadné rozpoznat pravé místo a účel sexuality. Bible nám ale odkrývá důležité pravdy. Sexualita byla stvořena Bohem. Její místo je v manželství a je vyjádřením vzájemného poznání a hlubokého spojení nejen na fyzické, ale i na dalších rovinách našich bytostí. Pokud to neodpovídá skutečnosti, pravdivý zájem jen předstíráme a vytváříme si...

KazatelPavel Raus Datum kázání 11. 2. 2024
Stáhnout MP3 Poslechnout