KS Praha logo

Kázání

Přístav: Víra

Následování Krista

Jediná možnost, jak může věřící prohrát je, že to vzdá. Pokud vydržíme, tak zvítězíme. Naše vítězství bylo už dávno vybojováno na kříži. Věříme tomu, když je život najednou tak těžký?

KazatelVojtěch Urban Datum kázání 24. 9. 2023
Stáhnout MP3 Poslechnout

Přístav: Komfortní zóna

Následování Krista

Boží plán pro nás je, abychom ve svém životě vykročili z naší zóny komfortu a nechali se Bohem používat, byť to může s sebou nést různé výzvy. Vzorem v tom nám může být příběh Nehemjáše, který jsme v tomto kázání společně prošli.

KazatelJáchym Rykl Datum kázání 17. 9. 2023
Stáhnout MP3 Poslechnout

Přístav: Naše DNA

Církev, vztahy věřících Následování Krista Šíření Božího království

Jaké bude naše DNA v Přístavu pro letošní školní rok? DNA našeho regionu tvoří každý jednotlivý člen. Proto je třeba začít v srdci každého z nás a společně pak tvořit větší obraz. Jaké DNA tvořit v letošním roce jsme  hledali ve Starém zákoně. Konkrétně v 2. Paralipomenon 7, 14 a Micheáši 6, 8.

KazatelVojtěch Urban Datum kázání 10. 9. 2023
Stáhnout MP3 Poslechnout

Rodina: Církev

Církev, vztahy věřících Rodina

V Bibli přímo o tom, že je církev rodina, nečteme, ale vztahy v církvi rodinu odrážejí. Jak se křesťané poznají, co znamená se milovat a proč nejde milovat Boha a nenávidět svého bratra (u sestry je to podobné)?

KazatelLubomír Ondráček Datum kázání 18. 6. 2023 Biblický verš Řím. 8, 29; Jan 13, 35; 1. Jan. 3, 18
Stáhnout MP3 Poslechnout

Rodina: Jaderná rodina

Rodina

Rodina 👨‍👩‍👦 – všichni ji máme, ale v každém z nás zmínka o ní vyvolává jiné emoce: ❤️,😢,💥,👍🏼,🫥,💔,😌… Miloš Kačírek se zaměřil na nukleární rodinu. Jde o nejužší část našich rodin - otec, matka a jejich děti.

KazatelMiloš Kačírek Datum kázání 11. 6. 2023
Stáhnout MP3 Poslechnout
Načíst další kázání